Юрист онлайн

  Сьогодні юрист онлайн є незамінним помічником в багатьох життєвих ситуаціях. Його допомогу важко переоцінити у випадках необхідності прийняття швидких рішень і коли невелика помилка потім може дуже дорого коштувати.

Допомога онлайн, що з’явилась зовсім недавно, з кожним роком набуває все більшої популярності. Швидке поширення цієї послуги свідчить про її затребуваність. Юрист онлайн зайняв свою, порожню до цього, нішу.

Розглянемо сутність співіснування людей у суспільстві. Для існування суспільства як єдиного механізму кожна людина (як його невід’ємна частина) повинна дотримуватись певних правил поведінки. Майже всі сфери нашого життя сьогодні регулюються законами, які і складаються з таких загальнообов’язкових правил, тобто норм. У разі виникнення спору чи іншої конфліктної ситуації нам необхідно звертатися до цих норм, щоб врегулювати проблему. Але як можна звертатись до норм, коли їх кількість є величезною? Їх настільки багато, що просто неможливо вивчити.

Проте у той же час головним законом нашої держави – Конституцією, встановлено, що кожна особа зобов’язана неухильно додержуватись законів України і їх незнання не звільняє від відповідальності. Тобто тут постає така проблема – закони вивчити громадянин не об’єктивно не може, а от відповідати за їх недотримання повинен. Єдиним виходом з цієї ситуації є отримання необхідної інформації від особи, професійною діяльністю якої є вивчення законодавства, тобто – від юристів.

У зв’язку з тим, що темп життя значно прискорився, подекуди просто немає можливості витрачати час на поїздку до правознавця  в офіс, оскільки консультація потрібна майже миттєво. Юрист онлайн став логічним виходом із таких ситуацій.

Юрист онлайн – це новий вид юридичних послуг, що став можливим завдяки появі нових технологій: мобільного зв’язку та Інтернету. Сьогодні все більше громадян України звертаються до юристів для отримання консультацій у такий спосіб. Майже кожне підприємство чи організація, що не тримають у своєму штаті юриста, мають спеціаліста, який за укладеним договором надає різноманітні правові послуги, в тому числі і консультації онлайн.

Послуга «юрист онлайн» може передбачати надання правової допомоги наступними шляхами: листуванням через електронні скриньки, за допомогою відповідних Інтернет – програм чи мобільного зв’язку.

Якщо розглядати історію юридичної допомоги онлайн у формі електронного листування, то такий спосіб надання правових послуг еволюціонував із простого спілкування людей в мережі на юридичну тематику. З часом бажаючих отримати кваліфіковану юридичну відповідь через Інтернет стало набагато більше, що і призвело її надання до виділу у окремий вид юридичних послуг.

Якщо ж розглянути послугу «онлайн юрист» у ракурсі спілкування, що дійсно проходить у режимі реального часу, то вона почала розвиватись завдяки потребам постійних клієнтів юридичних компаній, які мали з ними тісні партнерські відносини. Часта необхідність у консультаціях таких клієнтів та їх щільний графік роботи зумовили звернення уваги на Інтернет-програми, що дозволяли почути та побачити людину, у якому куточку світу вона б не знаходилась. Також, на відміну від мобільного зв’язку, через мережу можна відіслати будь-які документи, що займає лише декілька секунд. Тобто, завдяки Інтернету стало можливим провести повноцінну юридичну консультацію, яка майже нічим не відрізнялась від традиційної зустрічі в офісі. Так і з’явилась послуга юрист онлайн у повному розумінні цього поняття.

Сьогодні багато юридичних фірм виділяють онлайн допомогу у окремий вид правових послуг та активно її просувають. Її переваги дозволяють вирішити проблеми, що потребують негайних дій. Але, не дивлячись на всі позитивні риси цієї практики, вона ніколи не замінить особистого спілкування з юристом, мабуть так само, як здійснення купівлі одягу за допомогою каталогу не замінить його купівлю у реальному магазині.