Юридична консультація

Сучасне життя має велику кількість подій. Ми постійно стикаємося із проблемами, що потребують від нас рішучих дій і часто, не розуміючи цього, стаємо суб’єктами правовідносин, що регулюються законодавством. В таких випадках юридична консультація – саме те, що необхідно для найрозумнішого вирішення питання.

Ви отримуєте у спадщину майно, Вас хочуть звільнити з роботи, необхідно продати нерухомість або Ви не отримали гроші по укладеному договору?  Юридична консультація допоможе Вам розібратися у ситуації та прийняти рішення щодо подальших дій.

Часто першою реакцією при виникненні проблеми є бажання звернутися до знайомих за порадою – ми звикли так діяти у повсякденному житті. Проте це лише марна трата часу. Коли мова йде про відносини, що регулюються законом, досвід життя наших друзів та знайомих тут мало допоможе. Питаючи в знайомих, як вирішити ту чи іншу проблему юридичного характеру, Ви не отримаєте чіткої відповіді (звісно, якщо Ваші знайомі не є кваліфікованими юристами) і все-одно, рано чи пізно, дійдете висновку, що Вам необхідна юридична консультація.

Також, поради, що були надані від «чистого серця» можуть навіть і нашкодити. Переживаючи емоційний сплеск людина може дати пораду, що іноді суперечить здоровому глузду! Кваліфікований юрист завжди розмірковує стосовно того чи іншого питання з «холодною головою» і без упереджень.

Якщо у Вас виникла проблема, краще отримати консультацію спеціаліста. Подумайте, це не така вже велика трата часу, приблизно година, максимум дві (в залежності від складності питання), та і гроші теж не такі великі. В Україні юридичні послуги хоча і є відносно недешевими, проте, все ж таки, є доступними. Юридична консультація може надаватися багатьма способами: усно, письмово, по телефону, в режимі «онлайн» через Інтернет тощо. Звісно, якщо Ви хочете розібратися детально по суті Вашої проблеми, краще зустрітися з юристом тет-а-тет.

У разі виникнення питання, що потребує юридичної допомоги звернутися за цією послугою необхідно по таким причинам. По-перше, не стикаючись із юридичною сферою, ми часто не маємо уяви про глибину і складність проблеми. Юридична консультація розкриває всі нюанси і дає розуміння, чи впораєтесь Ви з ситуацією самостійно. По-друге, чітке уявлення ситуації допомагає вистроїти алгоритм дій, що значно економить Ваш час. По-третє, Ви отримаєте бажаний результат при вирішенні проблеми.

В деяких випадках ми часто намагаємося діяти інтуїтивно, приблизно знаючи, що нам необхідно. Проте в юридичній сфері всі нюанси мають значення. Наведемо приклад з такою ситуацією.

Ваш сусід побудував свій паркан на вашій земельній ділянці і ви самостійно подали позов до суду про знесення паркану. Так от, формулюючи позовну вимогу необхідно враховувати одну важливу деталь, про яку Ви можете дізнатися тільки у кваліфікованого юриста! Якщо позовна вимога була сформульована як «зобов’язати знести паркан» суд, виносячи рішення на вашу користь, в резулятивній частині рішення напише так само: «…зобов’язати громадянина «…» знести паркан… «. Потім це рішення передається до виконавчої служби. Згідно цього рішення державний виконавець має право лише, так би мовити, повідомити Вашого сусіда, що таке рішення було прийнято, і паркан необхідно знести. Звісно, паркан коштував певних грошей і ніхто добровільно його зносити не збирається. На сусіда накладається штраф, а паркан залишається на місці! І що робити далі? Скільки клопоту а результату – нуль! А от якщо у резулятивній частині рішення було б написано «знести паркан» – державний виконавець виконав би це рішення без допомоги Вашого сусіда!

Ми досить часто відкладаємо візит до юриста, як візит до стоматолога. Проте така поведінка не піде нам на користь, оскільки багато проблем юридичного характеру потребують швидких та рішучих дій. Але, щоб потім не довелося виривати зуб, краще вчасно його лікувати, чи не так?

Не ставтесь до юристів упереджено, ця професія існує не тільки для того, щоб відібрати у когось гроші! Звертайтеся за консультаціями, та будьте впевнені у своїх діях!