Юридична консультація онлайн

Юридична консультація онлайн останнім часом набула великої популярності серед громадян України. За нею може звернутися будь-яка людина незалежно від матеріального статку та віку, достатньо лише сісти за комп’ютер та знайти сайт, на якому такі консультації надаються.

Користуватися юридичною допомогою онлайн дуже просто. Заповнюєте поля форми запиту: Ваше ім’я, тему повідомлення, власне, саме питання, та електронну скриньку, на яку бажаєте отримати відповідь – і вся справа!

Юридична консультація онлайн – це прекрасна можливість для громадян, що намагаються розв’язати свої проблеми правового характеру самостійно, отримати кваліфіковану пораду, яка вкаже основні положення законодавства та задасть напрямок подальших дій. Така консультація також допоможе підвищити свою правову обізнаність з проблем, що виникають в повсякденному житті, тобто більше дізнатися про свої права та обов’язки, що дозволить захистити себе у неприємних ситуаціях.

Юридична консультація онлайн добре підходить для невеликих питань, які передбачають чітку та стислу відповідь. Наприклад, чи має право фізична особа-суб’єкт підприємницької діяльності надавати послуги іноземній фірмі або який розмір штрафу передбачений за нелегально працюючих працівників?

А от задавати онлайн-юристу питання на кшталт «як ліквідувати іноземне представництво?» або «як правильно написати апеляційну скаргу?» не є гарною ідеєю.  Відповідь на них неможливо надати у стислому вигляді, бо в такому випадку це вже буде не юридична допомога, а невелика порада, яка не принесе великої користі. Такі питання дуже ємні, містять багато нюансів і повністю їх охопити у онлайн консультації просто неможливо. У таких випадках, щоб повністю розкрити питання, необхідно детально пояснити багато моментів, що по об’єму більше походить на юридичні висновки, які через такий спосіб вже ніхто не надає. До того ж такі відповіді вже не будуть безкоштовними.

Багато людей вибирають онлайн консультації через відсутність вільного часу. Для зустрічі з юристом, навіть якщо сама консультація займе не більше чверті години, необхідно витрати час на поїздку до нього в офіс і назад, а це означає, що цей час потрібно викроїти із свого щільного графіку справ. А юридична консультація онлайн дозволяє отримати відповідь не відходячи від свого робочого місця. Проте якщо питання дужне серйозне і результат його вирішення матиме занадто великі наслідки у Вашому подальшому житті, то, не дивлячись на відсутність часу, краще записатися на особисту зустріч з юристом.

На сайтах юридичних компаній онлайн консультація надається досвідченими юристами, а не помічниками чи секретарями, тож, якщо Ви вирішили звернутися за правовою допомогою у такий спосіб, краще вибирати такі компанії, ніж юридичні форуми чи щось інше. Будьте уважні, щоб ваш онлайн помічник не виявився студентом-першокурсником, або взагалі людиною, яка немає ніякого відношення до юриспруденції! Необхідно максимально відповідально підійти до підбору сайту – краще спочатку витратити трохи більше часу, зате потім не витрачали його на даремне чекання кваліфікованої відповіді. Щоб бути впевненим, що Вам відповіли коректно, достатньо бути впевненому у юридичній компанії. Зверніться на сайт тієї фірми, до послуг якої вже зверталися Ваші друзі чи знайомі і залишились задоволеними ними.

Коли вибираєте онлайн юриста, зверніть увагу на дати надання відповідей (якщо на сайті такі викладаються), так Ви зрозумієте чи довго насправді прийдеться чекати на відповідь. На ресурсах, де юридична консультація онлайн надається безкоштовно, строк отримання допомоги залежить від завантаженості юриста. Але в більшості випадків відповідь можна отримати не довше двох днів з моменту звернення. Перегляд викладених відповідей також допоможуть Вам побачити, якого характеру буде відповідь і що вона міститиме: норми законодавства, правовий аналіз, поради тощо.

Взагалі отримання юридичних консультацій через мережу є гарним способом вирішувати свої проблеми – це дозволить зекономити Ваш час і гроші. Але при виборі Інтернет-ресурсу будьте уважними, щоб отримати дійсно кваліфіковану юридичну допомогу!