Юридична фірма. Плюси співпраці.

В усіх країнах світу ведення господарської діяльності регламентується відповідними нормами законодавства. Як для роботи з поточними питаннями, так і для вирішення незапланованих ситуацій та спорів, власники бізнесу зобов’язані звертатися за правовою допомогою. Задля цих цілей багато підприємств мають у штаті свого юриста. Але існує і інша альтернатива – юридична фірма.

Наявність юриста на підприємстві виправдовує себе за умови наявності великої кількості поточних питань. Але юрист як і лікар, який хоч і знає все про організм доволі добре, проте детально в нього є знання тільки з певного виду захворювань. Досвід та знання одного юриста, яким би талановитим він не був, обмежений, тож, час від часу, для вирішення деяких питань підприємствам все-таки необхідно звертатися за допомогою до інших юристів.

Юридична фірма від інших організацій відрізняється тим, що майже всі її працівники є спеціалістами однієї справи – юриспруденції,  і надання послуг такою універсальною компанією може обіймати всі галузі права. Юридична фірма – це юридична особа, основним видом діяльності якої є надання правових послуг.

В Україні ці компанії створені, в основному, у формі товариств з обмеженою відповідальністю. Всередині компанія може мати розгалужену систему відділів із юристами вузької спеціалізації. Це дозволяє компанії надавати клієнтам правові послуги з різноманітних правових питань – від отримання спадщини до реєстрації юридичної особи.

Такий підхід до надання правових послуг має неабияку перевагу. Звертаючись до  юридичної компанії з будь-яким питанням Ви будете знати, що незалежно від виду та складності питання, правова допомога буде надана на належному рівні, в повному обсязі та максимально швидко.

Наприклад, якщо йдеться розмова про захист інтелектуальних прав чи приватизацію, юрист, що працює у штаті підприємства і кожен день має справу, допустимо, з договорами постачання, буде розбиратися з самого початку: шукати нормативно-правові акти, що регулюють ці питання, ознайомлюватися з ними, читати висновки інших людей щодо отриманого досвіду з цього питання в Інтернеті.

Юрист, що займається такими категоріями справ постійно, вирішить це питання набагато швидше. Але робота з юридичною компанією не тільки дозволить вивільнити час штатному юристу для вирішення ним інших поточних питань Вашого підприємства. Співпраця з досвідченим юристом певної сфери правової галузі сприятиме уникненню максимальної кількості всіх можливих помилок, що можуть бути допущені під час розв’язання проблеми.

Тобто, по-перше, юридична фірма економить Ваш час. При вирішенні певного питання керівництво доручає роботу спеціалісту, що має досвід у вирішенні саме цієї категорії справ, що значно прискорює весь процес. По-друге звернення до фірми дозволить уникнути помилок, що трапляються на практиці, і надасть більше шансів на позитивне вирішення справи. По-третє, спілкування з найманим спеціалістом дозволить юристу Вашої організації обмінятися з ним досвідом роботи, що сприятиме роботі підприємства в майбутньому.

Звернення до юридичної компанії також має перевагу при вирішенні питань, що вимагають комплексного підходу. Звернення до одного спеціаліста в такому випадку не буде ефективним, оскільки одна людина навряд чи має глибокі знання та досвід в різних сферах права.

Для цього потрібно буде відшукати декількох спеціалістів «на стороні». Та чи є гарною ідеєю залучати декількох сторонніх осіб, ознайомлювати їх зі станом речей на підприємстві та контролювати їхню діяльність, співпрацю та взаєморозуміння між собою? В такому випадку юридична фірма формує команду спеціалістів, що мають відповідний досвід та кваліфікацію, і вже встигли спрацюватися один з одним. Тобто, працюючи з юридичною фірмою, Ви замовляєте послугу і платите за результат не турбуючись про кількість спеціалістів, що необхідно залучити, та їх режим роботи.

В Україні на даний час існує багато компаній, що надають юридичні послуги. Якщо у Вас виникла проблема правового характеру – звертайтеся! Колективний досвід роботи спеціалістів допоможе Вам у швидкому та кваліфікованому вирішенні всіх юридичних питань!