Сімейний адвокат

Сімейний адвокат в Харкові

В житті кожної людини може виникнути ситуація коли необхідна термінова юридична допомога і кожна хвилина бездіяльності призводить до її розвитку в небажаному напрямку та неприємних наслідків. В умовах емоційного напруження та відсутності вільного часу шукати сімейний адвоката, який би міг її надати, є справою нелегкою. Ось чому краще мати семейного адвоката – фахівця з права, що завжди готовий прийти Вам на допомогу.

При наявності сімейного адвоката у разі виникнення непередбачуваних ситуацій достатньо лише здійснити один телефонний дзвінок і юридична допомога вже рядом. Семейный адвокат – це не стороння особа, і у разі потреби він в будь-яку годину прийде на допомогу кожному члену сім’ї.

В розвинених державах наявність  адвоката по семейным делам є такою ж звичайною справою, як і сімейного лікаря. Це доволі зручно і дозволяє уникнути багатьох можливих проблем. Сімейний лікар не зацікавлений у тому, щоб його «підопічні» хворіли, оскільки це вказує на його погану кваліфікацію. Так само і сімейний адвокат.

Некваліфікована юридична допомога призведе до відмови клієнтів від його наступних послуг та створить погану репутацію. З його боку краще добросовісно надавати юридичні послуги та отримувати вдвічі менше звернень, проте мати постійного клієнта, ніж не мати його зовсім. Тобто діяльність сімейного адвоката спрямована не тільки на захист ваших інтересів у разі виникнення проблем, а й на убезпечення від їх виникнення в майбутньому.

Сімейний адвокат надасть незамінну правову допомогу при укладенні шлюбу (або його розірванні), складенні шлюбного договору, купівлі чи продажу спільного майна подружжя, його розділу при розлученні, укладенні будь-яких правочинів та вирішенні спадкових питань. Його поради також не будуть зайвими при оформленні дорожньо-транспортної пригоди за участю одного із подружжя, чи інших питань, що виходять за межі простих побутових. Деякі категорії питань не потрібно вирішувати самостійно – це може призвести до безглуздих помилок, що матимуть наслідками ще більші проблеми, які потім буде важко розв’язати навіть за участю самого досвідченого адвоката.

Семейный адвокат харків надасть кваліфіковану юридичну консультацію, складе заяву або скаргу, або інший необхідний документ, допоможе в укладенні будь-яких правочинів, представить інтереси в суді, правоохоронних  та інших державних органах, страхових компаніях, виїде на місце ДТП тощо. При цьому вартість юридичної допомоги буде значно нижчою!

До сімейного адвоката ви можете звернутися не тільки за повноцінно юридичною допомогою, а й просто за невеликою порадою. Такий радник може дати консультацію по телефону, а при необхідності – приїхати до Вас у визначене місце.

Нажаль в Україні услуги семейного адвоката не набули широкого поширення, хоча правова обізнаність громадян знаходиться на доволі низькому рівні. В менталітеті людей нашої держави існує уявлення про те, що допомога адвоката необхідна у разі, коли проблема вже вникла. Проте краще звертатися до адвоката заздалегідь і не змушувати його розгрібати завали зроблених помилок в екстремальних умовах.

Надана вчасно юридична допомога може попередити багато неприємних ситуацій. В цьому і полягає основна мета роботи сімейного адвоката. Проте, щоб швидко розв’язати проблему сімейний адвокат повинен бути в курсі справ свого клієнта, що також бентежить багатьох наших громадян і змушує їх більшість правових проблем вирішувати самостійно (з отриманням відповідних наслідків).

Але не треба соромитися адвоката за підстави, що той може осудити Вас за які-небудь діяння. Для нього виправлення чужих помилок – це просто робота. При виконанні своїх професійних обов’язків його перш за все хвилює правова, а не моральна сторона справи. Звертаючись у магазин Ви отримуєте потрібні товари, а звертаючись до лікаря чи адвоката – необхідні знання.

Наявність сімейного адвоката дозволить Вам відчувати себе більш впевненим семейном споре  у захисті своїх прав та інтересів, уникати емоційного напруження і стресів у неординарних ситуаціях. Договір з сімейним адвокатом – це довгострокові партнерські відносини, що сприяють Вашому спокійному та благополучному життю.