Послуги юриста

Послуги юриста в Харкові

В сучасному світі послуги юриста стають все більше затребуваними. Світ стає «тіснішим», життя кожної людини стає інтенсивнішим і її інтереси все частіше стикаються з інтересами інших. Таку тенденцію можна прослідкувати не тільки у повсякденному побутовому житті людей, більш насиченим стало політичне та економічне життя цілих суспільств і держав.

Сьогодні ми живемо у світі масового виробництва товарів, їх розмаїття просто вражає. З тих пір, як виробництво перевищило попит, економічне життя значно ускладнилось, сфера просування товару стала майже на одну сходинку зі сферою виробництва. Її важливість в економіці набула дуже важливого значення, а конкуренція загострилась як ніколи раніше.

В сучасному умовах надвиробництва товари перестали бути предметом розкоші. Споживач став найголовнішою ціллю і виробники почали більше уваги приділяти саме ринкам збуту. В такій середі конфлікти неминучі і кожному доводиться відстоювати свої інтереси щодо ринків збуту та і взагалі захищати свої права. Ось чому послуги юриста стають дедалі необхіднішими.

Чим більше розвивається торгівля, ти складнішими стають взаємовідносини у ній.  Інтереси переплітаються все густіше та утворюють більш жорсткі конкурентні умови існування виробників товарів і послуг, ускладнюються торгові звичаї, порядки, правила поведінки, закони тощо.

З розвитком міжнародної торгівлі стали переплітатися і закони ринкових відносин. Розбиратися у тонкощах торгівельних відносин стало дуже складно навіть у межах однієї держави (не говорячи вже про міжнародну торгівельну практику) і юридическая консультация стала невід’ємною частиною економічного життя.

Конкуренція зумовила зростання багатьох правових питань і послуги юриста стали дуже важливими. Чого варті, наприклад, патентні війни у сфері виробництва високих технологій? Отримання перемоги на цій арені бою означає багатомільйонні прибутки і юристи у штабі відіграють далеко не останню роль!

Наприклад, завдяки послугам юристів суд присяжних (в федеральному суді каліфорнійського міста Сан-Хосе) виніс рішення зобов’язати південнокорейську компанію Samsungвиплатити американській корпорації Appleбільше одного мільярду у справі про патенти для iPhone та iPad. Корпорація Apple намагалась довести, що Samsung копіювала дизайн цих електронних пристроїв і це порушило її патентні права.

Обидві сторони викликали свідків, надавали всілякі документи для підтвердження своїх претензій і вирішити хто прав, а хто ні, в такій справі присяжним було дуже важко. Тож, тактика та стратегія захисту, спосіб подачі фактів мали велике значення для отримання перемоги.

Результатом роботи юристів є втрата ринків збуту однією компанією та набуття прибутків іншою. Так, після розгляду цієї справи продаж деякої продукції компанії Samsungна території Сполучених Штатів взагалі можуть бути заборонені, що призведе до багатомільярдних збитків в майбутньому, а все це є роботою команди кількох кваліфікованих юристів! Отже, послуги юриста можуть впливати на розвиток цілих галузей виробництва, а, як наслідок, і економічного становища держав!

На даний час Україна має двадцятирічний досвід ринкової економіки, тобто, в нашій державі поки що закладаються тільки її основи. На даний час існує не так багато вузькоспеціалізованих юристів, тобто тих, що працюють тільки з деякими питаннями певної галузі права. Багато юристів можуть надати правову допомогу в різних сферах юриспруденції, а вартість консультації з певного питання в такого «універсального» юриста, та спеціаліста «своєї справи» не дуже відрізняється. Але все ще попереду.

В Україні послуги юриста стали затребуваними в економічну кризу 2014-2016 років. Більшість «середніх» підприємців тільки в ці часи зрозуміли цінність консультації юриста, тому що саме правова юридична допомога дозволила багатьом з них вижити після девальвації гривні та реструктурувати свої борги.

З розвитком економіки в Україні юридичні послуги, що виходять за межі простих побутових питань, піднімуться на новий рівень, оскільки саме складність ринкових відносин є основою розвитку права.