Онлайн юрист

Сьогодні, завдяки новим технологіям, темп життя людей значно прискорився. Всі справи тепер можна вирішувати набагато швидше, що дозволяє ефективніше використовувати свій час. Інтернет посів далеко не останнє місце у списку технологій, що його змінили, і більшість людей спираються на нього, як на невід’ємного помічника у повсякденних справах.

Всі зрозуміли важливість цього ресурсу для свого розвитку. Надання юридичних послуг також еволюціонувало для задоволення потреб клієнтів і перейшло у режим «онлайн». Онлайн юрист є логічною пропозицією надання правової допомоги для людей, які доволі велику частину свого життя проводять у мережі, а інший час постійно кудись поспішають.

Взагалі, на даний час є декілька різних видів онлайн правової допомоги, тобто таких юридичних послуг, що надаються виключно через Інтернет. Першим з’явилося спілкування на форумах щодо правових питань. Це зумовило появу таких послуг, як юридичні консультації онлайн.

Клієнт відсилав через сайт питання і отримував відповідь на свою електронну скриньку. Але згодом з’явився і інший спосіб надання правової допомоги – онлайн юрист. Це зовсім новий вид юридичних послуг і на даний час зовсім небагато фірм їх надають. Такий спосіб надання правової допомоги став можливим тільки з появою програм, що дозволяють робити відео-дзвінки (наприклад – Skype).

Хоча такі послуги з’явились зовсім недавно, за їх отриманням звертається все більше людей, що в повному обсязі оцінили зручність такої юридичної допомоги. Іноді приїхати до юриста на консультацію не так вже і просто. Наприклад, столиця нашої держави – місто Київ, відома не тільки своїми історичними пам’ятками, а й великими автомобільними заторами. Приїхати з лівого берега на правий (або навпаки) може зайняти половину робочого дня. Але не обов’язково брати приклад з двома кінцями міста. В час пік важко проїхати навіть 2-3 кілометри і мова тут йде зовсім не про центр столиці! У такій ситуації онлайн юрист – те, що треба!
Також, юридична консультація через Інтернет може дуже допомогти у випадку, якщо спеціаліст по Вашому питанню знаходиться далеко від Вас. Наприклад, далеко не всі юристи розуміються на цінних паперах. Навряд чи Вам вдасться знайти такого юриста в Сумах, або у Вінниці – вони там просто не затребувані. В основному такі спеціалісти працюють в Києві, але ви ж не будете їздити до нього в столицю кожен раз? Це доволі великі затрати часу, та і грошей також. Онлайн юрист допоможе Вам отримати консультацію спеціаліста, що знаходиться в іншому регіоні країни.

Звісно, інформацію можна отримати і по телефону, але набагато комфортніше спілкуватися з людиною, коли її бачиш. Сучасні Інтернет-програми дозволяють організувати юридичну консультацію, яка майже нічим не буде відрізнятись від спілкування із спеціалістом в його офісі. За допомогою сканера та електронної пошти Ви зможете відправити документи що містять не тільки текст, а і зображення. Двома моментами, що все ж таки відрізняють таку послугу від живого спілкування є те, що Ви не зможете підписати документи та потиснути юристу руку при вітанні.

На даний час в Україні таких послуг ще не багато, лише деякі компанії надають їх своїм клієнтам. В основному послуга «онлайн юрист» надається постійним корпоративним клієнтам, що співпрацюють з юридичною компанією по системі абонентського обслуговування, тобто, звертаються задля отримання будь-яких видів юридичних послуг і отримують їх по мірі необхідності.
Отримати консультацію онлайн юриста доволі просто. По-перше на Вашому комп’ютері повинні бути web-камера та мікрофон. По-друге Вам необхідно скачати та установити на нього програму, що дозволяє робити відео-дзвінки. А по-третє – домовитись про час консультації.

Юридичні послуги завжди допомагають розібратися в складній ситуації. Якщо вже у Вашому житті виникла проблема, що потребує правового розв’язання, а часу на поїзди до офісу юриста та назад немає, скористайтесь можливостями глобальної мережі. Якщо Ваш юрист не надає консультацій через Інтернет, запропонуйте йому самі такий спосіб спілкування! Користуйтесь можливостями нових технологій, зрештою, вони були створені нам на благо!