Онлайн юридична консультація

Онлайн юридична консультація набуває все більшої популярності серед громадян України. Ще декілька років тому майже ніхто не чув про такий вид правової допомоги, а сьогодні вже багато людей звертаються із запитаннями саме до онлайн-юриста.

Взагалі, в сучасному житті все змінюється дуже швидко, все частіше з’являються нові технології, товари та послуги, і з цим всім здається, що і час плине швидше. Проходить лише декілька років, як нові технології вже глибоко проникли в наше життя та міцно тримають  у ньому свої позиції. От і отримання послуг через Мережу стали для нас звичайною справою.

Та як виникла онлайн юридична консультація? Почнемо з того, що термін «онлайн» походить від англійського «online», тобто «online» – на лінії (на зв’язку, в мережі, в ефірі) і зазвичай означає «той, що знаходиться у стані підключення».

Спочатку даний термін використовувався тільки у сфері користування комунікаційним обладнанням для визначення режиму зв’язку, що буквально означав «не покладаючи слухавки».

Тобто справа робилась в режимі реального часу за один телефонний дзвінок. Щодо програмного забезпечення використання даного терміну означало – підключений до Інтернету або той, що функціонує тільки у разі підключення до нього. З розвитком та поширенням глобальної мережі з’явились «онлайн магазин», «онлайн гра», «онлайн кінотеатр» тощо.

Зазначимо, що термін «онлайн» у оголошенні про юридичну допомогу не означає, що вона надається в режимі реального часу, «не покладаючи слухавки». Це просто значить, що консультація надається за допомогою

Інтернет ресурсу, тобто, питання і відповідь на нього надається через Мережу. Існує також варіант отримання відповіді через телефон, але це більше є додатковою опцією.

Отже, онлайн юридична консультація з’явилась як наслідок поширення ринку юридичних послуг через Інтернет. Спочатку яскравої та великої за розміром реклами про юридичні послуги було достатньо для отримання клієнтів, але поступово і у Мережі з’явилась конкуренція – багато барвистих рекламних об’яв та якісної правової інформаці. Тобто клієнтів стало потрібно залучати іншими, відмінними від усіх способами. Все це і зумовило перехід юридичних послуг на новий рівень.

Онлайн юридична консультація пропонує отримання відповіді на питання клієнта у строк, що в середньому не перевищує 24 годин з моменту її оплати. Вартість такої допомоги теж значно менша, оскільки юристу не потрібно платити за оренду офісу, купувати офісне обладнання та канцелярське приладдя.

На деяких сайтах ціна вже визначена, але у більшості випадків вона встановлюється в індивідуальному порядку в залежності від оцінки складності питання.

Труднощів у отриманні такої послуги немає ніяких – зайшов на сайт, заповнив відповідну форму (електронна скринька, номер телефону та питання), заплатив за консультацію одним із запропонованих варіантів та, через визначений час, отримав відповідь.

Але перед тим, як заповнювати форму та викладати проблему, зверніть увагу на те, в яких галузях права онлайн юридична консультація надається.

Далеко не на всіх сайтах можна отримати юридичну допомогу з будь якого питання. Більша їх кількість пропонує отримати відповіді спеціалістів лише на певні категорії юридичних питань (наприклад: розділ майна, розлучення в судовому порядку, трудові спори, реєстрація юридичних осіб, порядок спадкування тощо), або у деяких галузях права – цивільному, господарському чи інших.

Звичайно, краще обрати ту юридичну фірму, яка пропонує свої послуги у більш вузькому колі правових питань. Це дає більше гарантій, що відповідь на питання буде більш розгорнутою та глибше розкриє всі нюанси Вашої справи. Але не хвилюйтесь, юридичні консультації через мережу в основному надаються кваліфікованими юристами  у вільний від роботи час.

Проте якщо Ви вирішили отримати деякі поради правового характеру через який-небудь форум, то за їх якість ніхто не відповідає. Тож, будьте уважними при виборі порадника, і для отримання правової допомоги заходьте лише на сайти перевірених юридичних фірм!

Юридична консультація онлайн хоча і є новим способом надання юридичних послуг, але за нею стоїть майбутнє. Якщо у Вас виникло невелике питання правового характеру – спробуйте звернутись до юриста через Інтернет і відчуйте всі переваги такого спілкування!