Онлайн консультація юриста

У кожного з нас виникали проблеми, вирішення яких потребувало допомоги інших людей. То могли бути побутові, робочі чи інші проблеми. Сучасній людині, у зв’язку з її темпом життя, взагалі весь час необхідно вирішувати якісь питання.

Багато з них вона розв’язує самостійно, а от деякі потребують не просто поради іншої людини, а кваліфікованої допомоги спеціаліста. Якщо в такій ситуації мова йде про правову допомогу – необхідна, як мінімум юридична консультація.

Онлайн консультація юриста, як спосіб отримання правової допомоги, останнім часом набуває все більшої популярності. Чому? Все дуже просто – це доволі швидко і доступно кожному громадянину України.

Що потрібно для того, щоб отримати таку консультацію? Інтернет і трохи вільного часу. Зайдіть на сайт юридичної фірми чи адвокатського об’єднання, знайдіть сторінку «онлайн консультація юриста (адвоката)» та задайте питання. От і все! Але будьте уважні в процесі опису своєї ситуації та викладення свого питання.

Оскільки Ви не бачите юриста перед собою, уточнення деяких моментів може зайняти час, який часто є дуже важливим для позитивного розв’язання проблеми. Викладайте все чітко та без зайвих деталей, якщо, звісно Ви впевнені на всі сто відсотків, що вони зайві. В кінці прочитайте свій лист як стороння особа – це дасть Вам змогу оцінити, чи всі обставини справи є зрозумілими.

Зверніть увагу на факти, що мають цифри – чи не допущено там помилок, оскільки вони можуть бути важливими для надання правильної відповіді.

В середньому, на відповідь від юриста чекають не більше однієї доби. Онлайн консультація юриста містить в собі невеликий правовий аналіз ситуації, поради щодо подальших дій та посилання на норми законодавства, якими вони підкріплюються.

Отримавши таку консультацію Ви зрозумієте, чи можете Ви далі вирішити проблему самостійно та чи необхідна вам подальша юридична допомога.Зазначимо, що така правова допомога надається безкоштовно.

Проте так було не завжди. Коли онлайн консультація юриста була новим явищем на ринку юридичних послуг України, вона надавалась на оплатній основі. Але з оплатою виникали певні труднощі. Систем розрахунків в мережі тоді ще не було, а коли вони з’явились, доволі довгий час небагато людей знало про її існування та користувались нею.

Безготівковий переказ коштів через банківські установи теж потребував деякого клопоту і поставало питання: «Навіщо витрачати час на пошук банківської установи, стояння в черзі та заповнення квитанцій, коли за той самий час можна піти до юриста та поспілкуватися з ним особисто?» З часом адвокатські бюро та юридичні фірми зрозуміли переваги наявності на їх сайті правової допомоги онлайн і, як наслідок, ця послуга стала дуже поширеною та безкоштовною.

Також онлайн консультація юриста здобула популярність і через деякі психологічні моменти. Коли виникає питання юридичного характеру, нам не дуже хочеться намічати зустріч із сторонньою особою, йти до неї в офіс та викладати проблеми, що частіше носять особистий характер.

Тим більше це не хочеться робити, коли питання, за яким ми звертаємося, не є вже і таким великим – просто одна-дві норми із закону у відповідь. Нам немов би соромно турбувати спеціаліста своїм візитом по такому незначному приводу. Та не те що юриста, нам іноді і друзів турбувати не хочеться! Але проблему вирішувати все-таки потрібно.

Перегортати весь Інтернет у пошуку необхідного законодавчого акту не здається привабливим та і немає сенсу витрачати стільки часу, а от онлайн консультація юриста в такому випадку – те що треба!

Якщо Ви не довіряєте такому виду правової допомоги через можливість потрапити на некваліфікованого юриста, то Ви можете потрапити на нього і прийшовши до нього в офіс! Чому Ви впевнені, що особисте спілкування надасть Вам стовідсотково точну інформацію про професійний рівень спеціаліста? Якщо Ви не юрист, зрозуміти це майже неможливо.

Так, Ви отримаєте консультацію, заплатите гроші, а впевненості у якості наданих послуг все одно не буде. А що заважає Вам надіслати питання через мережу одразу кільком юристам? Якщо бажаєте, можна поставити питання юристам із різних регіонів країни! В такому випадку Ви отримаєте декілька відповідей і будете впевнені у своїй правовій позиції.

Якщо відповіді будуть різними (юриспруденція – не арифметика, таке теж іноді трапляється), порівняйте їх та задайте юристу відповідне питання. Будьте впевнені, онлайн консультації є непоганим вибором.

В будь-якому життєвому випадку правова допомога зайвою не буде! Звертайтеся!