Консультація юриста онлайн

Виникло питання юридичного характеру, що потребує швидкого розв’язання? Консультація юриста онлайн – це спосіб вирішення проблеми, до якого останнім часом звертається все більше людей. По-перше – це досить швидко, по-друге – «не вдарить по кишені», оскільки юридичні послуги в Україні недешеві (якщо ви тільки не звернулися до свого родича чи близького друга).

Консультації через інтернет-ресурс також дуже доречні, коли питання зовсім невелике, і з ним навіть якось «соромно» йти до адвоката. Та й гроші платити за це не хочеться, навіть коли є «зайві», бо в такому випадку вартість послуг може бути більшою, ніж «вартість» самого питання.

Така ситуація трохи нагадує пригоду про адвоката і м’ясника.
В одному невеликому містечку собака адвоката вкрав шматок м’яса у різника. Оскільки він знав, чий це собака, то прямісінько відправився до адвоката. Але як йому було дізнатись, чи можна витребувати гроші за вкрадене його собакою м’ясо? Тому м’ясник перед тим, як щось говорити (задля впевненості у правомірності своїх вимог) запитав у адвоката, чи можна йому отримати юридичну консультацію.

Дізнавшись про правомірність вимоги м’ясник витребував вартість вкраденого м’яса грошима. Проте, на наступний день він отримав рахунок за юридичну консультацію, що втричі перевищував вартість втраченого м’яса.

Смішно, чи не так? У випадках виникнення незначної проблеми, вирішення якої все ж таки потребує спеціалізованої допомоги, консультація юриста онлайн є найбільш оптимальним рішенням.

Чи можна довіряти таким консультаціям та спиратися на них при вирішенні проблеми? Так, звісно! Не зважаючи на те, що консультація юриста онлайн є, в основному, безкоштовною, послуга надається на високому професійному рівні. Чому? Розглянемо питання, хто найчастіше надає юридичні консультації. В основному це адвокатські контори, юридичні фірми, тощо.

Вони надають такі послуги черес власні сайти. Така діяльність для них носить більш рекламний характер, ніж благочинний. Згадайте ситуацію, коли Ви десь купили якісний недорогий товар, що потім зробили? Вірно, розповіли своїм знайомим з детальним описом що, де, і за скільки.

Той самий принцип «сарафанного радіо» діє і у юридичній сфері. Якщо Ви залишились задоволені відповіддю юриста, Ви порекомендуєте його друзям, або звернетесь до нього ще раз у разі виникнення більш суттєвої проблеми. Тому юридичні фірми самі дуже зацікавлені у наданні швидких кваліфікованих консультацій онлайн.

Щоб консультація юриста онлайн дійсно допомогла Вам у вирішенні життєвої ситуації, перед тим, як кудись звертатися, необхідно приділити увагу двом основним моментам.

Перший – це сайт, на якому можна задати питання юристу. Набагато краще звертатися на сайт тієї юридичної компанії, яку Вам порадили ваші друзі. Так, Ви будете знати, що хтось туди звертався вже отримав позитивний результат. Якщо таких порад у Вас немає, виберіть сайт більш-менш знайомої фірми. При цьому зверніть увагу, яким числом було надано останню консультацію (якщо таке викладається на сайті) та як швидко. Так Ви будете знати скільки чекати на відповідь.

Задавати питання на форумі не завжди є гарною ідеєю, звісно, окрім випадків, якщо Ви теж юрист або студент правового факультету, і Вам просто необхідна ще одна думка з певного питання. Це пов’язано з тим, що на такі форуми заходить багато фахівців без необхідного досвіду та кваліфікації. Відтак, великий ризик отримати значну кількість відповідей, які не будуть кваліфікованими, або ж будуть суперечити одна одній.

Другий момент – це чітко сформульоване питання. Недостатньо просто викласти ситуацію – юрист така сама людина як всі інші і читати думки не вміє. Не сподівайтесь, що він здогадається про Ваші проблеми шляхом логічного мислення та магії. Щодо одного життєвого випадку може бути декілька десятків питань.

І не треба писати інформацію, яка безпосередньо не стосується справи, наприклад, не треба описувати свої емоціональні переживання у запитанні. Зазначайте лише факти. Якщо якісь важливі подробиці будуть упущені, юрист і сам запитає необхідну інформацію для надання кваліфікованої відповіді.

Отже, якщо Вам необхідна інформація юридичного характеру щодо подальших дій у складній ситуації – консультація юриста онлайн вірне рішення. Навіть в самому поганому випадку — Ви нічого не втратите матеріально і витратите мінімум часу для цього.

Не соромтеся звернутися до онлайн консультації і Ви отримаєте швидку і якісну юридичну допомогу !