Консультація юриста он лайн

Багато кому з нас час від часу необхідно звернутися до кваліфікованого юриста за допомогою чи просто за невеликою порадою. При цьому питання можуть бути дуже різними: відшкодування завданих збитків, розділ майна при розлученні, отримання спадщини тощо. Консультація юриста он лайн допоможе Вам розібратися з багатьма питаннями.

Для отримання такої консультації необхідно заповнити відповідну форму запиту, що звичайно розміщена на сайтах юридичних компаній. Оскільки Ви не бачите юриста і він не може поправити хід розмови, коли виникають якісь неточності, зверніть особливу увагу на те, як Ви ставите питання – від цього залежить успіх всього заходу.

Не намагайтесь здаватися розумними. Якщо ви не юрист – не використовуйте юридичну термінологію. Досить часто люди вважають, що слово, яке вони використовують, має певне значення, хоча насправді, воно значить зовсім інше. Викладайте обставини справи своїми словами – так буде набагато простіше для Вас і зрозуміліше для спеціаліста.

Необхідно чітко розуміти, що саме Ви хочете спитати. Просто викладена купа різних обставин Вашого тяжкого життя не є питанням, а юрист не є екстрасенсом, щоб відчути, що ж насправді ви хотіли спитати. Правильно поставлене питання – запорука того, що консультація юриста он-лайн буде для Вас корисною.
Знаєте цей старий анекдот про двох, що летіли у повітряній кулі? Сильним вітром їх несло два дні у невідомому напрямку і вони не зали, де знаходяться. На третій день їм вдалося наблизитися до землі і вони побачили людину, що йшла собі по своїх справах. Один з них звернувся до тієї людини із запитанням:
— Вибачте, Ви не підкажете, де ми?
— Ви у повітряній кулі!
Загублені здивувались, проте другий з них зробив однозначний висновок що перехожий був юристом.
— Чому ти так вирішив? – здивувався перший.
— Бо його відповідь настільки ж чітка, наскільки і даремна!

Як буде поставлене питання – така буде і відповідь! Ставте питання конкретно, максимально чітко. Якщо формою запиту було передбачено надання відповіді через телефон, спеціаліст зможе швидко зв’язатися з Вами і уточнити суть проблеми. Якщо ж зворотній зв’язок передбачено тільки через електронну скриньку – відповідь буде мати більш загальний характер.

Завдяки зрозумілому викладу обставин ситуації та чітким питанням Ви отримаєте не тільки посилання на норми чинного законодавства, що регулюють подібні відносини, а й конкретні поради щодо подальших дій. А саме за цим і звертаються за консультацією до юриста.

В багатьох випадках люди цікавляться не складними юридичними питаннями, і однієї простої відповіді на них достатньо. Проте, у разі складності ситуації, консультація юриста он лайн, не вважається повноцінною юридичною допомогою. В такому випадку цю консультацію необхідно розглядати як первісну допомогу. Її можна отримати задля того, щоб впевнитись, що Вам дійсно потрібна юридична допомога у вирішенні проблеми.

Юридична консультація он лайн також надасть Вам можливість зрозуміти не тільки складність вашого питання. Домовляючись про наступну платну консультацію Ви будете мати більш конкретні питання та знати, які документи для правового аналізу приносити з собою. Така підготовка до спілкування з юристом сприятиме отриманню максимальної користі.

Також консультацію он лайн можна використати для оцінки перспектив співпраці з тією чи іншою юридичною компанією. Швидкість та повнота відповіді надасть можливість зрозуміти рівень кваліфікації спеціаліста та готовність до роботи з Вами.

Безоплатність послуги теж є неабиякою перевагою. Першу консультацію юридичні компанії та адвокати можуть надати безкоштовно у разі, якщо Ви підпишете договір про надання юридичних послуг. А якщо Ви не хочете співпрацювати далі з цією компанією? Консультація як окремий вид послуги коштує певних грошей.

А от консультація юриста он лайн надається безкоштовно. Чому? Це просто рекламний хід. Багато клієнтів, особливо по цивільним справам, звертаються до юридичних компаній після спілкування з їхніми юристами через Інтернет. Та і сам факт наявності на сайті компанії такої опції як «консультація юриста он лайн» додатково привертає увагу потенційних клієнтів до неї.

Консультації юристів через Інтернет надаються швидко та на високому професійному рівні. Це може допомогти вам уникнути багатьох помилок.

Звертайтеся – і Вам допоможуть!