Консультація адвоката

Консультація адвоката в Харкові

Рідко можна зустріти людину, що живе у гущі подій і якій ніколи не була потрібна консультація адвоката. Майже всі сфери життя сучасної людини пронизані правовим регулюванням і подекуди, без кваліфікованої допомоги правознавця просто неможливо рухатись далі.

Звісно, звичайна людина не кожен день звертається за правовою допомогою і для неї складним питанням є не тільки вибір фахівця, деколи вона також не знає як поводитись при зустрічі з ним.

Консультация адвоката потребує деякої підготовки з Вашого боку. Якщо Ви вирішили звернутися за консультацією і впевнені, що подальшої правової допомоги для вирішення проблеми не потрібно, підготуйте всі питання, що можуть Вас цікавити.

Напишіть усі можливі питання на аркуші паперу заздалегідь і бажано – не за одну годину до зустрічі, бо в такому випадку Ви обов’язково щось забудете.

Так Ви отримаєте максимально більше інформації і Вам не доведеться звертатися до адвоката з іншими питаннями чи уточненнями по цій справі знову. Якщо Ви щось пропустили і звернетесь до нього ще раз – це може розцінюватись як наступна консультація.

Якщо Ваша справа передбачає тривалу співпрацю з адвокатом та вимагатиме додаткових витрат, обговоріть їх при першому візиті. Суми таких витрат, як судовий збір та державне мито можна визначити одразу, оскільки їх розміри закріплені законодавчо.

Вже перша консультація адвоката може показати, чи потрібно Вам буде зробити ці витрати. Ці суми можуть бути не маленькими, тож Вам краще знати про такі витрати заздалегідь.

Після отримання чіткої картини Вашої справи (що робити в деталях, які документи і куди подавати та отримувати), що, звичайно, відбувається на другій консультації, адвокат скаже Вам суму додаткових витрат.

Хоча суми витрат на копіювання документів, поїздки та інші дрібниці визначити на самому початку не можна, радимо все одно домовитися про розмір коштів, що на них можуть бути витрачені, якщо консультація адвоката не враховує їх вартість.

При зустрічі з адвокатом в Харківе задавайте питання максимально чітко. Правильно сформульовані питання передбачають чіткі відповіді та допомагають отримати вичерпну інформацію. Також вартість консультації може залежати від часу, витраченого на Вас адвокатом, тому попередня підготовка до зустрічі може бути вдвічі кориснішою.

Для того, щоб консультація адвоката Харків була максимально продуктивною, до візиту потрібно підготувати не тільки перелік питань, а й всі документи, що підтверджують факти та можуть знадобитись у вирішенні проблеми.

Багато інформації та важливих деталей по Вашій справі адвокат знайде саме у цих документах. Крім того, документи є також найважливішими доказами у судовому процесі.

При розгляді справи в судовому процесі, як на підтвердження існування обставин (якими сторони обґрунтовують свої позиції), суд спирається саме на них.

Іноді, з різних причин, деяка інформація, викладена клієнтом на консультації, не співпадає з даними на паперах. Якщо прийти на консультацію без документів, запевняючи адвоката, що всі Ваші слова є вірними, юридична допомога ніяк не посприяє вірному вирішенню ситуації. Навпаки, такі юридичні поради не будуть відповідати дійсності та ще більше заплутають Вас.

Якщо адвокат іноді перебиває Вас, це ще не означає, що він невихований та неввічливий. Не звикши до спілкування у подібному ракурсі ми можемо не помітити, як почали розповідати зайві дрібниці нашого життя.

Мало того, що це нікому не цікаво і до справи така інформація ніяк не відноситься, ці розповіді також забирають багато часу і в нас, і в адвоката.

Часто в нашій розповіді по декілька разів повторюються одні й ті самі факти. Знову таки, для економії нашого ж часу адвокат зобов’язаний зупинити нас та попросити продовжувати розповідати з іншого місця.

Тож, підготуйте свою розповідь заздалегідь. Але якщо Ви не скажете якоїсь деталі – не хвилюйтесь, досвідчений адвокат обов’язково запитає про дані, що необхідні для вирішення проблеми.

Якщо у Вас виникли проблеми – звертайтеся тільки за професійною допомогою!