Безкоштовна консультація юриста

Проблеми, вирішення яких потребує звернення до законодавства, важко розв’язати без професійної юридичної допомоги. Але не кожен громадянин України може, так би мовити, дозволити собі звернутися до юриста – ці послуги є недешевими і не кожна людина має «вільні» кошти для цього. В такому випадку на допомогу приходить безкоштовна консультація юриста. Але де можна таку отримати?

Юридичну допомогу можна отримати у приймальнях різних громадських організацій. Найчастіше безкоштовна консультація юриста тут надається вразливим верствам населення, наприклад: пенсіонерам, інвалідам, студентам чи військовослужбовцям строкової служби або просто безробітним чи малозабезпеченим людям. Безкоштовна юридична консультація надається з будь-яких питань різних галузей права. Це реалізується завдяки членам цих громадських організацій або волонтерам, які надають юридичні послуги «pro bono». Про існування таких приймалень можна дізнатись через Інтернет, або зателефонувавши до міської (сільської) ради.

Громадські приймальні при управліннях юстиції створені задля надання правової допомоги та діють у всіх областях України. Безкоштовна консультація юриста у таких приймальнях надається по питаннях з цивільного, цивільно-процесуального, житлового, земельного, трудового, спадкового, пенсійного законодавства, тощо.

В Україні існують Центри правової інформації та консультації, через мережу яких впроваджується ініціатива «Посилення правових можливостей бідних верств населення». Відповідно до висновків Комісії ООН існує ряд прав, використання яких сприяє розвитку потенціалу, зокрема доступ до правосуддя, що включає право на доступ до інформації про свої права та справедливий суд. Завданнями Центрів в Україні є підвищення рівня спроможності матеріально незахищених верств населення захищати себе правовими методами та включення їх до соціальних процесів. Дані Центри безкоштовно надають базову інформацію правових питань та інші юридичні послуги.

Також, для надання безкоштовної юридичної допомоги було створено Офіси громадського захисту. Вони втілюють у життя положення прийнятої у законодавчому порядку концепції створення системи безоплатної правової допомоги. Офіси діють в межах програми «Безоплатна правова допомога», що реалізується у співпраці із Спілкою адвокатів України, Міністерством юстиції України, Асоціацією працівників України тощо. Діяльність Офісів громадського захисту спрямована на реалізацію прав людини на доступ до правосуддя відповідно до головного закону України – Конституції, Міжнародного пакту про громадянські та політичні права та Конвенції про захист прав людини і основоположних свобод. Метою їх діяльності є забезпечення надання кваліфікованого захисту прав та представництва інтересів громадян, які звинувачуються у вчиненні злочинів, фінансовий стан яких не дає їм можливості скористатись правовою допомогою приватного адвоката. Безкоштовні правові послуги через такі Офіси можуть отримати всі громадяни, але вони надаються лише у межах кримінального процесу. Отримати допомогу адвокатів можна звернувшись особисто, а в разі затримання, до офісу можуть звернутись Ваші родичі, друзі чи знайомі.

Також безкоштовну юридичну консультацію можна отримати на базі багатьох юридичних вищих навчальних закладів або юридичних факультетів університетів. Правову допомогу надають студенти старших курсів під наглядом та керівництвом викладачів. Звісно така допомога обмежується правовим аналізом ситуації, порадами щодо подальших дій та, максимум, складанням скарг, заяв та деяких процесуальних документів. За представництвом інтересів у суді Вам вже необхідно буде звернутися до практикуючого юриста.

Безкоштовна консультація юриста надається і через Інтернет ресурс. В основному такі послуги надаються юридичними компаніями в рамках рекламної діяльності. Відповіді на свої питання також можна знайти на юридичних форумах чи архівах юридичних консультацій, що викладені сайтах, присвячених юридичній тематиці. Наприклад, архіви запитів на юридичну консультацію містять опис різноманітних життєвих ситуацій, що отримали правову оцінку. Якщо Ваша ситуація співпала з викладеним на сайті, вважайте, що безкоштовна консультація юриста Вами вже отримана.

Отже, сьогодні в Україні є доволі багато можливостей отримати безкоштовну юридичну консультацію. Якщо виникла така необхідність – користуйтеся ними і нехай такі послуги допоможуть Вам розв’язати всі питання!процедури банкрутства, отримання ліцензій, складаємо зовнішньоекономічні та ліцензійні договори, реєструємо офшорні компанії тощо. В цих питаннях ми надаємо розгорнутий перелік правових послуг. Так, у юридичну допомогув питаннях інтелектуальної власностінаша компанія включає:

— реєстрацію авторських і суміжних прав;

— оцінку інтелектуальної власності;

— реєстрацію товарних знаків;

— міжнародне патентування;

— обслуговування та регулювання порядку виплати роялті;

— правовий захисту авторських прав тощо.

Юридична компанія – це команда фахівців найвищого рівня. Ми постійно вдосконалюємось в професійному аспекті, поглиблюючі свої знання чинного законодавства та набуваючи різноманітного юридичного досвіду. Звернувшись до нас Ви отримаєте кваліфіковану юридичну допомогу тавичерпні відповіді на всі правові питання.Дружній колектив висококваліфікованих спеціалістів юридичної компанії знайде для Вас найвигідніший в усіх аспектах спосіб вирішення проблеми.

Ми прикладемо всіх зусиль, щоб робота з юридично компанією сприяла Вашому спокою, стабільності та економічному зростанню.Кваліфікована юридична допомога – запорука Вашого успіху!

Ми цінуємо довіру наших клієнтів і відповідально відносимось до кожної справи !