Адвокат по кримінальним справам

Адвокат по кримінальним справам в місте Харків

Наше життя непередбачуване і ніхто не застрахований від ситуацій, коли події можуть привести до порушення кримінальної справи і звертатіся до адвокат кримінальним справам Харків . Звісно, ми навіть і уявити собі не можемо, що колись буде розглядатися кримінальна справа за нашою участю – це наче кошмарний сон, який не хочеться дивитись.

Проте в нашому суспільстві ми кожен день можемо зіткнутися з обдурюванням, шахрайством чи іншою несправедливістю. Завдяки випадковості та збігу обставин під підозрою у вчиненні злочину може опинитись будь-яка людина, навіть і Ви! Тож, адвокат по кримінальним справам може знадобитися кожному.

Ми знаємо, що в деяких сферах краще не намагатися вирішувати питання самотужки, а звернутися за послугами до спеціаліста. Це відноситься і до сфери права. На відміну від господарського чи цивільного процесу, під час ходу кримінальної процесу вирішуються не тільки питання, що стосуються матеріальних цінностей (речей фізичного світу), а і доля людини. Адвокат по кримінальним справам, як захисник прав, свобод і законних інтересів, відіграє тут особливо важливу роль.

Зазначимо, що у криминальные дела  харьков і проти обвинуваченого виступають професіонали (прокурори, слідчі) і непідготовлена людина наодинці з системою просто беззахисна! Захищати свої права та свободи без допомоги адвоката – це набагато більше, ніж помилка!

Під час ведення кримінальної справи свого клієнта адвокат має досить багато завдань:
— визначення перспективи судового розгляду справи;
— обрання стратегії та тактики захисту;
— участь при проведенні допитів обшуків чи інших слідчих дій;
— складання та подача клопотань;
— оскарження рішень про обрання запобіжних заходів;
— ініціювання та організація залучення спеціалістів з інших сфер та проведення необхідних експертиз;
— оскарження рішень та дій слідчого, прокурора чи судді;
— надання консультацій підозрюваного та його родичів тощо.

Це неповний перелік дій адвоката, які йому можливо буде необхідно зробити під час захисту обвинуваченого (підозрюваного) в ході лише однієї із стадій кримінального процесу – попереднього розслідування. Тобто, вже тут адвокат виконує велику кількість завдань, а справа ще не дійшла до судового розгляду!

До отримання вироку кримінальний процес має декілька стадій: порушення самої кримінальної справи, її попереднє розслідування, попередній розгляд справи суддею, та, безпосередньо, судовий розгляд. Адвокат по кримінальним справам допоможе на всіх стадіях процесу.

Адвокат по кримінальним справам надасть незамінну допомогу при затриманні за підозрою у скоєнні злочину, при допиті або при загрозі утримання під вартою. Він визначить фактичні обставини справи, надасть оцінку перспектив її вирішення та опрацює правову позицію, що надасть можливість отримати позитивний для клієнта результат.

Як вже зазначалося, захист прав та свобод у кримінальному процесі послуги адвоката харків передбачає не тільки його перебування  у залі судового засідання. Кримінальний адвокат харків приймає активну учать на кожному етапі процесу. Його основними обов’язками також є: організація слідчих дій, подача клопотань, залучення необхідних фахівців, присутність на зустрічах клієнта з представниками правоохоронних органів тощо.

Будь-який процес – це завжди протистояння інтересів сторін і кожна справа є унікальною. Лише багаторічний досвід спеціаліста допоможе захистити Ваші права та відстояти законні інтереси. Під час кримінального процесу можна допустити багато помилок з тяжкими юридичними наслідками, які потім дуже важко виправити. Краще уникати їх з самого початку.

Наприклад, перед тим як іти на прийом за викликом органів слідства, отримайте, як мінімум, консультацію адвоката або прийдіть на прийом разом із ним. Адвокат по кримінальним справам надасть рекомендації, як тримати себе при розмові з представниками правоохоронних органів, що завадить їм вчинити стосовно Вас будь-які протиправні дії.

Також не забувайте, що участь у кримінальному процесі завжди викликає негативні емоції, які, буває, дуже сильно заважають мислити адекватно. При цьому неважливо якою стороною у процесі Ви виступаєте, тож допомога спеціаліста не завадить в будь-якому випадку.

Якщо Ви опинились у ситуації, коли Вам потрібен адвокат по кримінальним справам, краще до нього звернутися. Не зволікайте, від цього залежить Ваше майбутнє!