Адвокат по ДТП

За останні роки в Україні значно збільшилася кількість автомобілів, а от автомобільних шляхів – ні! Та і їх якість теж далека від ідеалу — ями, відсутність розмітки, непомітність дорожніх знаків тощо. А що вже казати про невисоку культуру водіння більшості громадян і відсутність здорового глузду та інстинкту самозбереження у половини пішоходів?

На жаль, всі ці фактори сприяють виникненню дорожньо-транспортних пригод. Такі пригоди тягнуть за собою багато проблем для розв’язання яких краще звернутися до спеціаліста. Адвокат по ДТП саме та людина, яка допоможе в цій ситуації.

Дорожньо-транспортна пригода може виникнути в будь-який момент, але, розуміючи це, ми все одно до неї ніколи не готові. Перш за все ДТП – це конфліктна ситуація між двома водіями. Досвідчені водії вважають, що можуть самостійно розібратись, хто винен у скоєнні дорожньої пригоди і врегулювати її наслідки.

Проте, якщо порушення правил дорожнього руху іншого водія є для Вас очевидним, це ще не означає, що рішення суду в даному випадку співпаде з Вашою думкою. Перш ніж Ваша справа дійде до судового розгляду, вона пройде чималий шлях.

Вже на етапі первісного оформлення документів працівниками Державної автомобільної інспекції потрібен адвокат по ДТП. Він має безпосередній практичний досвід участі в оформленні дорожніх пригод. Вся інформація, що має відношення до місця події повинна бути детально зафіксована у документах, оскільки зі спливом часу відновити її буде майже неможливо.

Адвокат по ДТП не дозволить працівникам ДАІ пропустити важливі деталей. Він прийматиме активну участь в ході огляду місця події, а у випадку виявлення відсутності документального фіксування всіх слідів та предметів, що мають відношення до ДТП, проявить наполегливість у спілкуванні з інспекторами з цього приводу.

Після дорожньо-транспортної пригоди водій може впасти у паніку, або навпаки перебувати у шоці та вести себе байдуже до всього, що відбувається навкруги. Проте, саме перші дії безпосередньо на місці пригоди мають найважливіше значення для подальшого розгляду справи і контроль всіх подій є вкрай необхідним!

Працівники ДАІ, що прибули на місце події, зобов’язані опитати всіх учасників ДТП, свідків, скласти протокол огляду місця пригоди та схему ДТП, протоколи огляду транспортних засобів, із зазначенням отриманих даними засобами технічних ушкоджень. Усі факти, що зафіксовані в таких документах, враховуються в судових засіданнях. Тож, правильно  оформлені первісні документи є, можна сказати, гарантією об’єктивного розгляду справи і збереженню Ваших інтересів і адвокат по ДТП допоможе Вам в цьому.

Безпосередня участь адвоката по ДТП у протоколюванні події має велике значення. Більшість протоколів огляду місця дорожньо-транспортної пригоди є неповними, а це впливає на розгляд справи судом. Зазначимо, що навіть сама присутність адвоката по ДТП на місці пригоди стимулює працівників ДАІ справедливо та добросовісно виконувати свої обов’язки. У  разі необхідності, адвокат по ДТП також допоможе оскаржити їх незаконні дії чи бездіяльність.

Багаторічний досвід керування автомобілем не є гарантією, що Ви не потрапите у ДТП. Якими б уважними та досвідченими Ви не були, в будь-яку хвилину на дорозі може статися що завгодно. Запишіть собі номер телефону адвоката по ДТП, до якого можна звернутися, нехай він лежить неподалік від інших документів. Навіть невелика консультація по телефону допоможе уникнути Вам зайвих проблем в майбутньому.

Також адвокат по ДТП допоможе із отриманням відшкодування завданих збитків. Страхові компанії мають свої методи діяльності і штат юристів, що займаються мінімізацією розмірів страхових виплат. Часто, постраждалі у ДПТ стикаються з таким проблемами, як затягування страхової виплати, зменшення її розміру, або, взагалі, відмова у виплаті. Тут теж важко розібратись самостійно. Досвідчений адвокат проведе всебічний аналіз ситуації та знайде оптимальний шлях для вирішення сопору із страховиком.

В будь-якому випадку допомога спеціаліста у нестандартній для Вас ситуації ніколи не завадить!