Адвокат ДТП

Ніхто, звісно, не бажає потрапляти у дорожньо-транспортні пригоди. Проте, ніхто не застрахований від того, щоб потрапити до числа її учасників. Якщо ця прикра пригода сталася з вами, не витрачайте часу і звертайтесь до адвоката харків у справах по ДТП.

Потрапляючи у ДТП, пересічна людина зазвичай губиться і не знає що їй треба робити. І допомога фахівця, який тверезо погляне на ситуацію, вкрай необхідна.

У випадку, якщо Ви були водієм транспортного засобу, адвокат ДТП Харків щонайменше вчасно допоможе Вам необхідними порадами, наприклад, такими як занотувати номери телефонів і прізвища перехожих, які були свідками пригоди. Якщо доведеться в подальшому доводити свою позицію в ході слідства або в суді, ці свідки і їх свідчення будуть незамінними.

Часто у ДТП винні самі пішоходи, і довести саме їх провину у пригоді водію транспортного засобу вкрай необхідно. Оскільки будь-який транспортний засіб є джерелом підвищеної небезпеки, то саме водію транспортного засобу необхідно доказувати, що шкоду потерпілому було завдано з вини останнього. Відтак, робота зі свідками дуже важлива в такій ситуації.

Також, адвокат (ДТП), якщо навіть сам і не з’явиться на місце пригоди, зможе скоординувати Ваші дії щодо надання допомоги постраждалим в інциденті, у взаємовідносинах зі страховою компанією, органами ДАІ.

У складних ситуаціях адвокат по ДТП допоможе или надасть помощь адвоката при дтп при складенні протоколів органів ДАІ та малюванні схеми пригоди. Не секрет, що вітчизняні правоохоронні органи, м’яко кажучи, не завжди добросовісно виконують свою роботу, і можуть викривити фактичні обставини у документах, які оформлюються за результатами дорожньо-транспортної пригоди. Участь адвоката при складенні цих документів допоможе правильно відобразити фактичні обставини справи в офіційних документах органів ДАІ, протоколі та схемі ДТП.

Допомога адвоката у справах ДТП на цьому етапі важлива, оскільки, як фахівець, він дуже добре розуміє ціну правильно складених офіційних документів. Від них буде відштовхуватися слідство і суд під час розгляду справи про дорожньо-транспортну пригоду.

Будь-які деталі, які, на перший погляд, здаватимуться Вам неважливими, але на які зверне увагу адвокат ДТП, можуть вигравати суттєву роль у справі. Якщо відразу не здійснити необхідних заходів, то в подальшому це може призвести до негативних наслідків у вигляді цивільної, адміністративної або, навіть, кримінальної відповідальності. Тобто, ціна помилки в даній ситуації, дуже висока, щоб ризикувати самостійно розв’язувати таке складне питання як ДТП.

Якщо ж, навіть, здається, що ситуація нескладна, і має місце лише незначне пошкодження транспортного засобу, не соромтеся, подзвоніть своєму адвокатові і він зможе надати вам кілька важливих порад. Це не просто слова, проілюструємо на реальному прикладі.

Під ваш автомобіль вибігла собака, і Ви її збили, розбивши передню частину автомобіля. Звичайно, для отримання страхового платежу необхідно викликати органи ДАІ і оформити протокол про скоєну ДТП. І тут більшість працівників органів ДАІ користується недосконалістю вітчизняного законодавства для поповнення власних гаманців.

Справа в тому, що стаття 124 кодексу про адміністративні правопорушення, порушення учасниками дорожнього руху правил дорожнього руху, що спричинило пошкодження транспортних засобів тягне за собою накладення штрафу або позбавлення права керувати транспортними засобами.

При цьому в кодексі не зазначено, що пошкодження мають бути нанесені транспортним засобам, що належать третім особам. І «доблесні» захисники правопорядку, користуючись недосконалим законодавством, починають закидати водію транспортного засобу порушення правил дорожнього руху, яке призвело до пошкодження його ж транспортного засобу, з вірогідними наслідками у вигляді штрафу або позбавлення водійських прав!

В такому випадку, якщо Ви звернетеся спочатку до адвоката, він зможе навіть по телефону надати Вам необхідні усні поради, які допоможуть запобігти таким спекуляціям представників органів ДАІ і виключити саму ситуацію шантажу з боку представників правоохоронних органів.

Тож, потрапивши у дорожньо-транспортну пригоду, залучайте адвоката у справах ДТП. Цим Ви не тільки значно зекономите свій час і гроші, швидше вирішите всі пов’язані з цією пригодою проблеми, але зможете запобігти появі нових проблем, які можуть з’явитися внаслідок непрофесійних дій або поведінки,консультация адвокат дтп.