Юридична компанія

Юридична компанія проводить свою діяльність з 2004 року. За цей час Ми отримали великий досвід вирішення правових питань будь-якої складності і здобули гарну репутацію на ринку юридичних послуг.Створення партнерських відносин, добросовісне відношення до роботи та задоволення клієнтів якістю надання наших послуг є основними принципами роботи.

Перевагами нашої компанії є:
— штат висококваліфікованих юристів і адвокатів;
— індивідуальний підхід до кожного клієнта;
— конфіденційність отриманої інформації;
— помірні ціни.

Юридична компанія надає широкий спектр правових послуг – від разової консультації до комплексного юридичного супроводу діяльності компанії. В сферу наших послуг входять досудове врегулювання спорів, комплексне ведення справ у суді, а також допомога у виконанні судового рішення. Ми захищаємо права та інтереси своїх клієнтів в таких категоріях судових спорів: господарські, цивільні, адміністративні, сімейні, земельні, податкові, трудові, тощо.Партнери юридичної компанії є досвідченими адвокатами, що добре зарекомендували себе у вирішенні питань по цивільним, адміністративним, кримінальним та господарським справам.

Наша компанія надасть правову допомогу в державній реєстрації юридичних осіб таких організаційно-правових форм:
— товариство з обмеженою відповідальністю;
— повне товариство;
— публічне/приватне акціонерне товариство;
— приватне підприємство;
— об’єднання підприємств (юридичних осіб);
— фермерське господарство;
— громадська організація;
— релігійна організація;
— політична партія;
— благодійна організація.

Юридична компанія здійснює правовий супровід правочинів з нерухомим майном, переведення нерухомого майна із житлового в нежитловий фонд, узаконення самочинного будівництва, перепланування, введення в експлуатацію тощо.

Питання оподаткування також входять в сферу наших послуг. Ми проводимо:
— консультування з питань податкового законодавства;
— аналіз можливих податкових наслідків укладення різноманітних міжнаціональних правочинів та складення контрактів з оптимальною ставкою оподаткування;
— податковий due diligence;
— аналіз комерційної діяльності для оптимізації оподаткування;
— юридичну підтримку при податкових перевірках та розслідуваннях;
— представництво в податкових органах тощо.

Юридична компанія надає не тільки поширені види правових послуг, як державна реєстрація юридичних осіб чи представництво інтересів у суді. Ми також супроводжуємо інвестиційну діяльність, процедури банкрутства, отримання ліцензій, складаємо зовнішньоекономічні та ліцензійні  договори, реєструємо офшорні компанії тощо. В цих питаннях ми надаємо розгорнутий перелік правових послуг. Так, у юридичну допомогув питаннях інтелектуальної власностінаша компанія включає:
— реєстрацію авторських і суміжних прав;
— оцінку інтелектуальної власності;
— реєстрацію товарних знаків;
— міжнародне патентування;
— обслуговування та регулювання порядку виплати роялті;
— правовий захисту авторських прав тощо.
Юридична компанія – це команда фахівців найвищого рівня. Ми постійно вдосконалюємось в професійному аспекті, поглиблюючі свої знання чинного законодавства та набуваючи різноманітного юридичного досвіду. Звернувшись до нас Ви отримаєте кваліфіковану юридичну допомогу тавичерпні відповіді на всі правові питання.Дружній колектив висококваліфікованих спеціалістів юридичної компанії знайде для Вас найвигідніший в усіх аспектах спосіб вирішення проблеми.

Ми  прикладемо всіх зусиль, щоб робота з юридично компанією сприяла Вашому спокою, стабільності та економічному зростанню.Кваліфікована юридична допомога – запорука Вашого успіху!

Ми цінуємо довіру наших клієнтів і відповідально відносимось до кожної справи !